تلویزیون QLED TV

تلویزیون QLED TV
جدیدترین تلویزیون سامسونگ در ایران رونمایی شد
تصاویر واقعی را احساس کنید

با انتقال کامل فناوری تولید و بدست مهندسان و متخصصان ایرانی

جدیدترین تلویزیونهای سامسونگ در ایران رونمایی شد

سام سرویس، با 900 مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور، در تداوم خدمات ویژه خود به مشتریان VIP، برنامههای ویژهای برای خریداران QLED دارد.

فروشگاه اینترنتی فابریک کالا عرضه کننده محصولات سامسونگ با ضمانت سام سرویس

سامسونگ الکترونیکس، پنجشنبه 30 شهریورماه، طی مراسمی رسمی جدیدترین تلویزیونهای سامسونگ، به ویژه سریQLED  را معرفی کرد.

در این مراسم که با حضور جمعی از اهالی رسانه در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار شد، تازهترین مدل از تلویزیونهای هوشمند شامل QLED، تلویزیون‌‌های  Premium UHDو مدلهای2017 UHD برای ورود به بازار ایران معرفی شدند.

تلویزیونهای QLED سامسونگ در دو مدل Q77F صفحه تخت وQ78C  با صفحه Curve تولید شدهاند. طراحی این تلویزیونها با تمرکز بر روی سه موضوع کیفیت تصویر، هوشمندی بیشتر و سبک طراحی متناسب با زندگی روزمره کاربران انجام شده است.

آرین سیف هاشمی، مدیر ارشد بخش لوازم صوتیوتصویری سامسونگ ایران با اشاره به ویژگیهای منحصربهفرد تلویزیونهای QLED گفت: «در بازار جهانی، انگیزه بالای ما در خلق نوآوری زمانی زبانزد شد که سامسونگ عنوان هفتمین برند ارزشمند جهان را به خود اختصاص داد. سامسونگ موفقیت خود را مرهون کار بی وقفه، نوآوری و توجه به علاقمندیهای مصرفکنندگان در طراحی میداند. همین توجه، سامسونگ را به درکی ویژه از نیاز مصرف کنندگان و خلق امکاناتی جدید برای آنها راهنمایی کرده است.  این کامیابی همچنین ثمره درک نیاز مصرفکنندگان و خلق امکانات جدید برای آنان است.»

به گفته سیف هاشمی، سامسونگ به عنوان برند پیشرو در بازار جهانی تلویزیون طی 11 سال گذشته همواره تلاش کرده تا تجربه بصری بیهمتا و ویژهای را پیش چشم کاربران خود قرار دهد. در تداوم این هدف، امسال تلویزیونهای QLED را  با ارائه بهینهترین سطح روشنایی و فناوریهای پیشرفتهای همچون HDR1500 به بازار عرضه کرده است.

مدیر ارشد بخش لوازم صوتیوتصویری سامسونگ، تلویزیونهای QLED را آغازگر عصر جدیدی از سرگرمیهای خانگی دانست که توانستهاند مشکلات معمولی کاربران در خانهها را حل کنند. در این تلویزیونها به لطف سبک طراحی خلاقانه شاهد رفع چالشهایی همانند گره خوردن کابلها، فاصله زیاد تلویزیون از دیوار در حالت نصب دیواری و دشواری کنترل نمودن دستگاههای جانبی متصل به تلویزیون هستیم.این دستگاه مدرن با تجهیز به قابلیتهای منحصربهفردی همچون فناوری کوانتوم دات، HDR1500 ، نمایش بیش از یک میلیارد رنگ، حجم رنگ 100 درصدی، کابل اپتیکال 1.8 میلیمتری، نصب دیواری زیبا و راحت، طراحی 360 درجه و ریموت کنترل هوشمند بخش عظیمی از مشکلات معمول کاربران در طراحی تلویزیون و تجربه بصری را برطرف کرده است.

قنادان، مدیر بازاریابی شرکت سام الکترونیک، همچنین از انتقال کامل فناوری تولید این تلویزیونها به ایران خبر داد. تلویزیونهای QLED در کارخانههای مجموعه تولیدی سام الکترونیک توسط مهندسان و متخصصان ایرانی تولید و آماده ورود به بازار میشود. این تلویزیونها که همزمان با کشورهای پیشرفته دنیا، در سام الکترونیک تولید میشود یکی از جدیدترین محصولاتی است که به دست کارگران و متخصصان ایرانی با ضمانت شرکت سام سرویس معرفی خواهد شد. مدیر بازاریابی شرکت سام الکترونیک در این مورد گفت: «شرکت سام الکترونیک توان این را دارد که در راستای اقتصاد مقاومتی با تداوم این اعتماد و در سایه انتقال فناوری، امکان کارآفرینی، اشتغالزایی و تقویت مهارتهای تخصصی مهندسان ایرانی را فراهم کند.» در حاشیه این مراسم اعلام شد که در تداوم ارائه خدمات VIP توسط سام سرویس و بیش از 900 مرکز خدمات پس از فروش آن به خریداران تلویزیونهای سامسونگ، برنامههای ویژهای برای خریداران این نوع تلویزیونها پیشبینی شده است.

کیفیت تصویر QLED

افزایش کیفیت تصویر خواستهای است که کاربران تلویزیونهای سامسونگ از محصولات نسل جدید این شرکت دارند. برای اجرای این درخواست طیف گسترده و متنوعی از ویژگیهای بصری نوین به خدمت گرفته شد.

آنچه که بیش از همه تلویزیونهای QLED را از دیگر تلویزیونها جدا میکند، استفاده از ذرات کوانتومدات برای تولید رنگ است. با برخورد نور به کوانتومداتها که ابعاد بسیار ریزی دارند این فرصت فراهم شده تا QLEDها بیش از یک میلیارد رنگ خالص و زنده نمایش دهند.

از سوی دیگر میزان روشنایی در تلویزیونهای QLED به 1500 نیت در مدل Q77F و Q78C رسیده است. این میزان از روشنایی 2 برابر بیشتر از نسل قبلی تلویزیونهای سامسونگ و بیش از 3 برابر تلویزیونهای غیرکوانتومداتی است. کوانتوم دات باعت میشود تا با افزایش نور تصویر، کیفیت نمایش رنگ تغیر نکند. در عین حال به یمن فناوری کوانتومدات در تلویزیونهایQLED، این افزایش نور نه باعث کاهش طول عمر پنل میشود و نه مشکل سوختن پیکسل را به وجود میآورد.مشاهده تلویزیون در اتاقها و سالنهایی با نور زیاد تا قبل از این با مشکلاتی مانند بازتاب نور در صفحه نمایش تلویزیون همراه بود. تلویزیونهای QLED به پنل فوق مشکی مجهز هستند که نور بازتاب شده به پنل را جذب میکند و میزان انعکاس نور را به کمترین حد ممکن میرساند.

QLEDهای سامسونگ از سوی اتحادیه معتبر بین المللی ورباند دوچر الکترونیکز (VDE) اولین تلویزیون با حجم رنگ 100 درصدی شناخته شدهاند. براین اساس تلویزیونهای QLED در هر سطحی از روشنایی پنل، تصاویر را با رنگ‌‌های واقعی و طبیعی نمایش میدهند.

طراحی ویژه QLED

نمای نه چندان جالب پشت تلویزیون، جمعشدن کابلهای بلند و عریض در جلوی میز تلویزیون و نصب دیواری مشکل و پرزحمت از جمله چالشهای اصلی کاربران تلویزیون با سبک طراحی این دستگاه‌‌ها بوده است. مشکلاتی که باعث شده تا تلویزیونها جایی بهتر از گوشههای اتاق و نزدیکترین مکان به دیوارها پیدا نکنند. 

اتصال نامرئی : در QLEDهای سامسونگ برای نخستین بار سبکی نوین از طراحی تلویزیون به کار رفته است. در این تلویزیونها دیگر خبری از سیمهای عریض جلوی میز نیست و یک سیم نامرئی جای آنها را پر کرده است. به کمک one connect این امکان به وجود آمده تا تمامی دستگاههای جانبی را در فاصلهای نزدیک تلویزیون قرار داد و همه آنها را با یک کابل اپتیکال با ضخامت 1.8 میلیمتر به تلویزیون متصل کرد. با ظرافتی که در طراحی پایههای تلویزیون صورت گرفته هیچ کابلی در اطراف تلویزیون مشاهده نمیشود.

طراحی 360 درجه : طراحی قسمت پشت تلویزیون از سبکی مینیمال و شیک پیروی میکند. در این بخش تمامی شیارهای تهویه و درگاههای اتصال کابل حذف شده تا نمایی یکدست و یکپارچه را از پشت تلویزیونهای QLED مشاهده کنیم. با وجود نمای زیبای پشت و کابل نامرئی اپتیکال، دیگر نیازی به پیدا کردن نقاط نزیک به دیوار یا گوشه اتاق نیست و میتوان تلویزیونها را در فضاهای دلخواه قرار
داد.

نصب دیواری بدون فاصله : خبر خوب برای کاربرانی که علاقهمند به نصب دیواری تلویزیون هستند، نصب راحت، سریع، دقیق و در عین حال زیباتر QLEDها به دیوار است. در این تلویزیونها براکتهای دیواری سبکتر و کوچکتر شده و به کمک دو پایهای که در پشت دستگاه وجود دارد، نصب تلویزیون به راحتی و بدون نیاز به نیروی انسانی زیادی صورت میگیرد. همچنین فاصله بین دیوار و تلویزیون به حدی کاهش یافته که تلویزیونها را به قابهای نقاشی زیبایی بر روی دیوارها شبیه کرده است.

هوشمندی QLED

علاوه بر بدنه دستگاه، ریموت کنترل تلویزیونهای QLED هم از طراحی مینیمال و در عین حال بسیار کاربردی برخوردار شده است. در این تلویزیونها دیگر نیازی به ریموت کنترلهای متعدد نیست و تمامی دستگاههای جانبی با ریموت کنترل هوشمند QLED مدیریت میشوند.

همچنین برای استفاده بیشتر از محتوای هوشمند برنامههای مختلف و اختصاصی مانند شبکه اجتماعی همسام و بازیهای متنوع و جذاب برای کاربران تلویزیونهای هوشمند سامسونگ تولید شده است. علاوه بر آن دهها اپلیکیشن با کاربردهای گوناگون در بخش اسمارتهاب تلویزیونهای QLED در دسترس کاربران ایرانی خواهد بود.

کاربران تلویزیونهای QLED به کمک قابلیت Smart View میتوانند به راحتی محتوای گوشیهای هوشمند خود را با تلویزیون به اشتراک بگذارند و در صورت داشتن گوشی‌‌های گلکسی سامسونگ از بازی در صفحه نمایش بزرگ تلویزیون لذت ببرند.

تلویزیونهای QLED با کلکسیونی از ویژگیهای بصری و طراحی جذاب سبک زندگی جدیدی را برای کاربران رقم میزنند.

تلویزیونهای QLED سامسونگ به زودی در 5 مدل سری Q77 با ابعاد 55، 65 و 75 اینچ (برای مدلهای Curved تنها در 55 و 65 اینچ)، با ضمانت سام سرویس در دسترس کاربران ایرانی خواهند گرفت.

تلویزیونهای پریمیوم

با توجه به تغییرات روند بازار و افزایش روز افزون تقاضا برای تلویزیونهای صفحه بزرگ به خصوص در سایز بالای 70 اینچ، علاوه بر تلویزیونهایQLED ، سامسونگ جدیدترین مدل از تلویزیونهای پرمیوم یا P UHD را در سایز 82 اینچ معرفی کرد. این تلویزیونها از ویژگیهایی همچون HDR1000 ، طراحی 360 درجه بدنه، پنل فوق مشکی و مدیریت کابل (one connect) پشتیبانی میکنند. تلویزیونهای P UHD در سری با ابعاد 55، 65، 75 و 82 اینچ (برای مدلهای Curved در 55 و 65 اینچ) طی چند هفته آینده در بازار ایران با ضمانت سام سرویس معرفی  خواهند شد. 

فابریک کالا عرضه کننده محصولات اورجینال با گارانتی اصلیfabrickala.com
 

 

ارسال نظر