قوانین و مقررات خرید فروشگاه اینترنتی فابریک کالا

خانم یاوری 5 خرداد 1400
قوانین و مقررات خرید فروشگاه اینترنتی فابریک کالا

 قوانین و مقررات خرید فروشگاه اینترنتی فابریک کالا

در این روزها  کسب و کار اینترنتی و فعالیت فروشگاه های اینترنتی رو به افزایش و گستردگی ست  و هر محصولی که بخواهید از فروشگاه های اینترنتی تهیه کنید ؛ نکته ای که قبل خرید از فروشگاه های اینترنتی باید توجه کنید معتبر بودن فروشگاه و داشتن نماد الکترونیک کسب و کارهای اینترنتی ست . زمانی که یک فروشگاه اینترنتی معتبر و شناخته شده باشد میتوان با خیالی آسوده خرید کنید . البته فروشگاه های اینترنتی به نسبت نوع فعالیت و محصولی ارائه می دهند متفاوت هستند . از ویژگی های خوب یک فروشگاه اینترنتی می تواند ارائه کردن چندین محصول به جای عرضه یک محصول باشد. چون فعالیت بیشتر و  ارائه محصولات زیاد باعث جلب توجه افراد می شود و راندمان کار سایت را بالا می رود.

در حال حاضر به علت تحریم هایی که هست وارد کردن کالاها به سختی انجام میشود به همین دلیل بیشتر کالاهای موجود در بازار کالاهای بدون گارانتی می باشند ؛ این به معنا ست بعد از خرید یک کالا درحال حاضر هیچ ضمانت و  گارانتی پس خرید ندارند (خدمات و مرجوعی کالا را ندارد.) ؛ فقط ضمانت کالاها را از جهت سالم بودن فیزیکی محصول , پلمپ بودن و تک چسب بودن کالا را تضمین  میشود.

از فروشگاه های اینترنتی معتبری که هم اکنون فعالیت دارد و توانسته در مدت کوتاه فعالیت خود رضایت زیادی را از مردم بگیرد و جایگاهی خوبی را به دست آورد فروشگاه اینترنتی فابریک کالا ست . این فروشگاه اینترنتی فابریک کالا در زمینه لوازم خانگی و آشپزخانه , صوتی وتصویری , لوازم دیجیتال و لوازم جانبی دیجیتال و ..... فعالیت دارد. فروشگاه فابریک کالا ارائه دهنده ی کالاها و محصولات از برندهای مختلفی می باشد اما بیشترین تمرکز و فعالیت خود را بر روی عرضه ی محصولات شیائومی گذاشته است .این فروشگاه محصولات شیائومی و دیگر کالاها را به صورت پلمپ شده عرضه می کند. از دیگر ویژگی های این فروشگاه تحویل سریع و فوری محصولات می باشد

نحوه ی ثبت سفارش و خرید در فروشگاه اینترنتی فابریک کالا بسیار راحت می باشد : 1- پس وارد شدن سایت و انتخاب کاالای مورد نظر و اضافه کردن آن به سبد خرید , 2- پرداخت وجه به دو صورت پرداخت آنلاین ( واریز به حساب یا به کارت ) و پرداخت حضوری؛ البته که پرداخت حضوری فقط مختص مشتریان ساکن تهران می باشد . 3- بعداز  مرحله ی پرداخت وجه, شیوه ی ارسال کالا را باید مشخص کنید که برای داخل شهر تهران از طریق پیک و برای ارسال کالا برای شهرستان از پست , تیپاکس, ترمینال و باربری انجام می شود.

تمام سعی فروشگاه اینترنتی فابریک کالا بر این ست سفارشاتی که دریافت می کند در سریع ترین زمان ممکن به دست مشتری برساند . رضایت مشتری از اولویت های این آنلاین شاپ می باشد.

ارسال نظر