عطربهنوش بختیاری

عطربهنوش بختیاری
عطرجدیدبهنوش بختیاری مخصوص خانم ها دارای مشخصات ملایم وشیرین

فابریک کالا سایتی جدیدبرای فروش محصولات جدیدواصلی 

عطر ادکلن کژال ادو پرفیوم-Kajal Eau de parfum

عطر ادکلن کژال ادو پرفیوم-Kajal Eau de parfum عطری است ملایم و شیرین.این عطر در سال ۲۰۱۴ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد.عطر ادکلن کژال ادو پرفیوم-Kajal Eau de parfum عطری است زنانه و جذاب.
هنگامی که برند محصولات آرایشی بهداشتی کژال برای اولین بار عطر خود را به بازار عرضه نمود، بسیاری از منتقدان از این عطر به عنوان یکی دیگر از عطرهای دوست داشتنی یاد کردند و آن اظهار نمودند که از همان قطره اول عاشق بوی این عطر شده اند. 
عطر Kajal که نام خود را از برند کژال وام گرفته است، با الهام از واژه عربی خجل (به معنای حیا و شرم زنانه) و یا کلمه کردی کژال (به معنی چشم ) نام گذاری شده است. همچنین کلمه کژال در هندی به معنای «آرایش چشم» یا همان سرمه سنتی به کار می رود. 
عطر Kajal Eau de Parfum را می توان هم عطر نیش، هم لوکس و هم کلاسیک به شمار آورد. چرا که در عین پایبندی به ترکیب عطر و اسانس های کلاسیک، از با کیفیت ترین اسانس ها و مواد اولیه بهره برده است و همچنین عطرساز آن، از بکار بردن اسانس های طبیعی لوکس و گران بها نیز دریغ نورزیده است. در مجموع، این عطر در عین حال که سبک خاص خود را دارد، استفاده از مواد اولیه اعلا، وحدت در بکار بردن نت های رایحه ها، پخش و قدرت عالی بو را در زمره ی ویژگی های منحصربفرد خود دارد. 
عطر کژال، تجسمی است از زنانگی و زیبایی زن و پرتوی این عطر، تاجی است بر سر زیبایی زن و قدرت اغواگری و فریبندگی او از دیرباز تا به امروز. عطر کژال هم مانند فریبندگی زنانه، لطیف و سنجیده است و در دل ها نفوذ می کند. 
ترکیب اسانس این عطر، فشرده و  غنی است؛ مواد اولیه کاملا در توازن با یکدیگر به کار گرفته شده اند و در نهایت، رایحه این عطر آکنده از انرژی مثبت در فضا پراکنده می شود. 
این عطر به قدری خوشبو است که  حتی خبره ترین منتقدان عطر نیز ترجیح می دهند به جای تجزیه نُت به نُت رایحه آن،  از کلیت و هارمونی آن مست لذت شوند.
عطر زنانه کژال که با هنرمندی Christian Carbonnel خلق شده است در دسته بندی عطرهای میوه‌ای-گلی-مشکی-چوبی جای گرفته است و همه این اکوردها چنان هنرمندانه در هم پیچیده شده اند که هیچ چیز در آن آزاردهنده نیست. فلسفه این عطر ساده است: عطری با کیفیت بالا برای زنان تا جوهره ی زیبایی و شکوه آن را به نمایش بکشد.

عطر ادکلن کژال ادو پرفیوم-Kajal Eau de parfum،برای شب های بهاری مناسب می باشد.

  • رایحه اولیه:لیموی آمالفی , ترنج کالابرین , پرتقال ماندارین
  • رایحه میانی:گل رز ترکیه , زنبق زرد
  • رایحه پایه:وانیل ماداگاسکار , مشک , کهربا , دانه تونکا , چوب صندل
  • فروش ویژه عطر کژال بزودی در فروشگاه فابریک کالا
ارسال نظر