تلویزیون های سام الکترونیک

تلویزیون های سام الکترونیک
شرکت سام الکترونیک پیشرو در تولید محصولات صوتی و تصویری و ماشین های اداری در ایران در راستای تولید کالاهای با کیفیت تصویری مبادرت به راه اندازی خط تولید تلویزیون با مارک سام الکترونیک (SAM ELECTRONIC) نموده است.

شرکت سام سرویس

شرکت سام سرویس مفتخر است که توانسته در دنیای رقابتی حال حاضر با قدرت تمام به ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان محصولات  سام الکترونیک بپردازد.

این شرکت با بیش از 830 نمایندگی فعال در سراسر کشور، کسب رضایت حداکثری مشتریان را هدف قرار داده و باه بهره مندی از کادر فنی آموزش دیده و ماهر،تکنولوژی به روز در حوزه خدمات و نیز سازماندهی منسجم خود، این امکان را فراهم آورده تا در میان صدها شرکت کننده تندیس طلایی باشد. این تندیس و بسیاری از افتخارات و شواهد دیگر گواه محکمی بر رضایت مشتریان  از خدمات سام سرویس می باشد.

خانواده سام سرویس

سام سرویس خانواده بزرگی متشکل از مشتریان، کارکنان و نمایندگانی می باشد که همواره در تلاش است تا بتواند تمامی نیاز های بالفعل شود آنها را تامین نماید.

دراین راستا شرکت تلاش نموده تا با تکیه بر خدمات با کیفیت، برنامه ریزی پویا و تهد به بهبود مستمر جایگاه والایی را به خود اختصاص دهد.کارکنان سام سرویس متهد هستند تارضایت مشتریان را در اولویت کسب و کار خویش قرار داده و برای ارائه بهترین خدمات به ایشان از مقیاس های جهانی بهره گیرند.

خدمت رسانی به مشتریان از طریق فراهم ساختن آرامش ذهنی ایشان، سر لوحه کار اعضای این شرکت می باشد.

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)