Loading...
ورود / ثبت نام
خوش آمدید مهمان!
0
سبد خالی است

سرم دور چشم سینره

سرم دور چشم سینره
امتیاز: 5 از 5 توسط 1 کاربر
تماس بگیرید

سرم دور چشم سینره

رفع سیاهی، پف و چروک دور چشم با اثری سریع و ماندگار

درباره محصول:

اطراف چشم را می توان حساس ترین بخش پوست دانست که نیاز به مراقبت ویزه ای دارد. از آنجایی که چشم ها نقطه کانونی صورت و در نتیجه یکی از عوامل زیبایی به شمار می روند ، بهتر است مراقبت از چشم و پوست اطاف آن را از سنین پایین شروع کرد. سرم دور چشم سینره متشکل از مواد خالص با قدرت جذب سریع و موثر می باشد که برای رفع و پیشگیری از مشکلات اطراف چشم تهیه شده است.

ترکیبات:

عصاره ی فوکوسو زیکولوس : مویرگ های اطراف چشم بسیار ظریف هستند و با کمترین ضربه حتی مالیدن چشم دچار خونریزی های میکروسکوپی می شوند. خون خارج شده از مویرگ ها در محل دچار تغییر رنگ شده و باعث ایجاد رنگ کبود اطراف چشم می گردد. آنزیم خاصی در بدن با اکسید کردن این مواد باعث از بین رفتن این مواد شده و محل را از رنگدانه ها پاکسازی می کند. عصاره ی فوکوسو زیکولوس با تحریک این آنزیم باعث پاکسازی ناحیه دور چشم از این رنگدانه ها می شود و بدین ترتیب با عث روشن شدن ناحیه دور چشم می شود. این عصاره با افزایش سنتز کلاژن باعث استحکام جداره ی مویرگ های اطراف چشم می شود. همچنین با خواص انتی اکسیدانی و ضد التهابی که دارد باعث کاهش چین و چروک نیز می شود.

پالمیتودیل تتراپید-3 و هسپریدین متیل چالکون : علت ایجاد پف در روی پلک و بالای چشم تجمع آب در بافت زیر پوستی است که در اثر اختلال در شبکه ی خونرسانی اتفاق می افتد. سرم دور چشم سینره با استفاده از پالمیتودیل تتراپید-3 و هسپریدین متیل چالکون شبکه ی مویرگی اطراف چشم را تقویت کرده و با تسریع دفع مواد زائد ، تورم اطراف چشم را مهار می کند.

پالمیتوئیل الیگوپپتید و ویتامین C : این مواد باعث فعال سازی مکانیزم بدن جهت ترمیم و بازسازی پوست شده و میزان پروتئین های ساختمانی پوست از جمله کلاژن و الاستین افزایش می یابد. در نتیجه چروک و خطوط اطراف چشم مخصوصا کناره چشم کاهش چشم گیری می یابد. همچنین این ماده مانع از افتادگی پوست اطراف چشم بخصوص بالای چشم می شود.

دی پپتید-2 و پالمیتودیل پپتید-7 و کریسین : سرم سینره با استفاده از دی پپتید-2 مانع تجمع مواد زائد و آب اضافی در فضای میان بافتی زیر چشم می شود. در نتیجه مانع ایجاد پف و تورم در زیر چشم می شود. با وجود پالمیتودیل پپتید-7 و مواد طبیعی از جمله کریسین و ویتامین C علاوه بر کاهش ملانین سازی ، دیواره ی عروق تقویت شده و جریان خون افزایش می یابد. که در نتیجه ی افزایش جریان خون ، اکسیژن رسانی به پوست افزایش یافته و تیرگی پوست با هر منشاء به مرور از بین می رود.

مزایا:

  1. کاهش سریع پف دور چشم با بهره گیری از پپتیدها مؤثر
  2. بهبود روند دفع مایعات و جلوگیری از تجمع آن ها به منظور کاهش پف دور چشم
  3. تقویت بافت همبند پوست جهت ایجاد استحکام و رفع پف و چروک دور چشم
  4. حاوی عصاره جلبک قهوه ای و کمپلکس مواد روشن کننده به منظور رفع حلقه های سیاه دور چشم
  5. کاهش تیرگی دور چشم با افزایش استحکام دیواره مویرگ ها
  6. حاوی ترکیبات مؤثر جهت کاهش چین و چروک و جلوگیری از ایجاد چروک های جدید

روش مصرف:

روزی 2 بار پوست اطراف چشم را از آلودگی و باقی مانده مواد آرایشی پاک نمایید و مقدار چند قطره از سرم را به کمک نوک انگشت در ناحیه اطراف چشم قرار دهید و با ضربات آرام در ناحیه مذکور پخش نمایید. برای جلوگیری از ورود محصول به داخل چشم هر بار مقادیر کمی از سرم را به دور چشم منتقل نمایید و بعد از کمی خشک شدن، مقدار دیگر از محصول را اضافه نمایید.

نظرات
    ارسال نظر