Loading...
ورود / ثبت نام
خوش آمدید مهمان!
0
سبد خالی است

کرم دور چشم سینره

کرم دورچشم سینره
امتیاز: 5 از 5 توسط 1 کاربر
تماس بگیرید

کرم دور چشم سینره

بهبود گردش خون مویرگی و رفع سیاهی، چروک و پف دور چشم

درباره ی محصول:

پوست ناحیه ی دور چشم و پلک ها نازک از هر جای دیگر است. بنابراین آسیب پذیر ترین ناحیه ی پوست محسوب می شود و نیاز به مراقبت بیشتری دارد. کرم دور چشم سینره با بهره گیری از مواد طبیعی به همراه مواد حاصل از بیو تکنولوژی از تجزیه ی پروتئین های پوست و در نتیجه ایجاد چین و چروک جلوگیری و می کند. همچنین با بهبود گردش خون باعث از بین رفتن پف و سیاهی دور چشم می شود.

ترکیبات :

عصاره ی فائکس : این عصاره سرشار از پلی ساکارید ها و ویتامین B3 است که باعث تقویت مویرگ های اطراف چشم می شود که در نتیجه شکنندگی آنها کمتر شده و گردش خون بهبود می یابد. این عصاره یکی از موثرترین مواد در رفع سیاهی و پف درو چشم است.  

کمپلکس MDI : این ماده حاصل فناوری بیوتکنولوژی بوده و ترکیبی از گلوکزآمینواسیدهاست. این ماده از تخریب کلاژن پوست و عروق پوستی جلوگیری میکند که باعث جلوگیری از چین و چروک و بهبود گردش خون در عروق ناحیه و در نتیجه بهبود پف و سیاهی دور چشم می کردد.

کوآنزیم Q10 : آنزیم Q10 یک آنتی اکسیدان طبیعی و بسیار قوی بوده که تاثیرات موثر این آنزیم در کاهش چین و چروک پوست به اثبات رسیده است.

روغن گل مغربی ، دانه کتان و روغن گل گاوزبان : روغن این گیاهان حاوی مقادیر فراوانی امگا3 و امگا6 بوده که در بازسازی پوست نقش بسزایی دارند. آنها از پوست در برابر رادیکال های آزاد و اثرات سوء نور خوزشید ، آلودگی هوا و عوامل استرس زای محیط محافظت کرده و از ایجاد چین و چروک پوست جلوگیری می کنند.

مزایا:

  1. کاهش و رفع سیاهی، چروک و پف دور چشم
  2. حاوی عصاره فائکس جهت بهبود گردش خون مویرگی و محو سیاهی دور چشم
  3. دارای کمپلکس MDI جهت جلوگیری از ایجاد چین و چروک
  4. سرشار از کوآنزیم Q10 و ویتامین E با اثر آنتی اکسیدانی بسیار قوی
  5. غنی شده با اسیدهای چرب ضروری امگا 3 و امگا 6 جهت حذف رادیکال های آزاد

روش مصرف :

هر صبح و شب پس از استفاده از محصولات پاک کننده سینره ، مقدار مناسبی از کرم دور چشم سینره را روی پوست دور چشم قرار داده و با حرکات ضربه ای آرام پخش کنید.

توجه: کرم دور چشم سینره مخصوص اطراف چشم بوده و هیچ تداخلی با سایر کرم های سینره ندارد.شما می توانید این محصول را همزمان با سایر کرم های سینره استفاده کنید.

نظرات
    ارسال نظر