Loading...
ورود / ثبت نام
خوش آمدید مهمان!
0
سبد خالی است

کرم ضد چروک سینره

کرم ضدچروک سینره
امتیاز: 5 از 5 توسط 1 کاربر
تماس بگیرید

کرم ضد چروک سینره

جلوگیری از ایجاد چروک های جدید و کاهش عمق چین و چروک ها با بهره گیری از عصاره مورد

درباره ی محصول:

باگذشت زمان و با توجه به تغییراتی که در ساختار پوست اتفاق می افتد ، از جمله کاهش فعالیت غدد چربی ، کاهش رطوبت پوست ، نازک شدن پوست و مهم تر از همه ساخت پروتیین های پوس(کلاژن و الاستین) ، در فرایند نوسازی پوست اختلال ایجاد شده و به تدریج چروک های سطحی و عمیقی در پوست ایجاد می شود. که عوامل محیطی مانند نور خورشید و رادیکال های آزاد در تسریع این فرایند تاثیر به سزایی دارند.

کرم ضد چروک سینره با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا قادر است از پوست شما در برابر عوامل مخرب محافظت کند و رطوبت مورد نیاز آن را تامین نماید که در نتیجه میزان کلاژن پوست افزایش می یابد

ترکیبات :

عصاره ی گیاه مورد : این عصاره باعث افزایش طول عمر سلول شده و همچنین از تجزیه کلاژن جلوگیری میکند. درنتیجه باعث به تاخیر افتادن فرایند پیری می شود.

کمپلکس MDI : این ماده حاصل فناوری بیوتکنولوژی بوده و یکی از قویترین موادی است که از تخریب آنزیم کلاژن جلوگیری می کند. در نتیجه از پوست شما در برابر عوامل مخربی مانند نور خورشید ، استرس و آلودگی های محیطی محافظت می کند.

کوآنزیم Q10 : آنزیم Q10 یک آنتی اکسیدان طبیعی و بسیار قوی بوده که تاثیرات موثر این آنزیم در کاهش چین و چروک پوست به اثبات رسیده است.

روغن گل مغربی و دانه کتان : روغن این گیاهان حاوی مقادیر فراوانی امگا3 و امگا6 بوده که در نوسازی پوست نقش بسزایی دارند. از پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت کرده و از ایجاد چین و چروک پوست جلوگیری می کنند.

روغن آووکادو : روغن این گیاه سرشار از پتاسیم و ویتامین های A و E بوده که پوست را تغذیه کرده ، باعث افزایش مقاومت چوست در برابر رادیکال های آزاد شده ، سرعت بازسازی پوست را افزایش داده و خشکی پوست را برطرف می کند.

عصاره گل همیشه بهار : این عصاره  مکمل روغن آووکادو در جلوگیری از ایجاد چین و چروک می باشد. دارای خاصیت ضد التهابی بوده و در بازسازی پوست موثر است.

دکسپانتنول و SHEA BUTTER : این مواد باعث افزایش میزان رطوبت پوست می شوند.

مزایا:

  1. محافظت از پوست دربرابر آلودگی، خشکی هوا و عوامل مخرب محیطی 
  2. رفع چروک های سطحی و کاهش عمق چین و چروک ها
  3. دارای عصاره گیاه مورد برای جلوگیری از تخریب کلاژن پوست و افزایش طول عمر سلول های پوست
  4. حاوی کمپلکس MDI جهت جلوگیری از ایجاد چین و چروک
  5. حاوی کوآنزیم Q10 و ویتامین E جهت حذف رادیکالهای آزاد

روش مصرف :

هر شب پس از استفاده از محصولات پاک کننده سینره ، مقدار مناسبی از کرم ضد چروک سینره را روی صورت و گردن قرار داده و با انگشتان روی تمامی نقاط پخش کنید.

نظرات
    ارسال نظر